Skip to content Skip to footer

PARKOVÁNÍ V AVALONU

Od pondělí 15. ledna 2024 je parkování v garážích Avalon Business Center umožněno pouze nájemcům budovy. Parkování pro veřejnost je zrušeno.

Více »

AVALON BUSINESS CENTER – NOVÉ NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROMOBILY

AVALON BUSINESS CENTER podporuje zelenou energii a uvedl do provozu nabíjecí stanice pro elektromobily. K dispozici jsou Vám pro nabíjení Vašich elektromobilů dva nabíjecí stojany. Každý stojan má dva nabíjecí body, celkem u nás mohou nabíjet  tři elektromobily současně. Můžete se těšit na AC nabíjení s výkonem 22kW. Všechny nabíjecí body obsahují standardní zásuvku TYP

Více »

KANCELÁŘE PRO MALÉ FIRMY A PODNIKATELE

V AVALON BUSINESS CENTER nově nabízí k dispozici malometrážní kanceláře s pronajímatelnou plochou od 21 m2. Jednotky se nachází ve 4.NP budovy a jsou připraveny k nastěhování od srpna 2021. Každá jednotka má klimatizaci, otevíratelná okna a je vybavena novým kobercem.  Uživatelé kanceláří budou využívat společné zázemí – kuchyňku a sociální zařízení, které je vyhrazeno

Více »

PROSTOR K PRONÁJMU – 265,25 m²

Prostor k pronájmu s pronajímatelnou plochou 265,25 m2 je umístěn ve 3. nadzemním podlaží. Prostory byly pronajaty. Aktuální dispozice je po předchozím nájemci. Lze upravit dle požadavku nového nájemce.

Více »

PROSTOR K PRONÁJMU – 376,77 m²

Prostor k pronájmu o výměře se nachází ve 3. nadzemním podlaží. Okna jsou orientována na západní stranu a do vnitrobloků. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 725 009 923.

Více »