Avalon je komplex postaven ze čtyř objektů vzájemně propojených pasáží se pěti nadzemními podlažími. Dříve sloužil tiskařským závodům Typos. V rámci rekonverze na moderní budovy byly některé objekty rekonstruovány, některé demolovány a nově postaveny – vše architektonicky řešeno tak, aby Avalon působil jako jeden celek.

Zcela nově se vybudovaly dvě podzemní podlaží pro parkovací stání, což poskytuje nájemcům v této centrální lokalitě města významný komfort.

Objekt je přístupný ze čtyř stran. V přízemí je umístěna centrální recepce fungující 24 hodin. Vstupy do budovy jsou monitorovány kamerovým systémem pláště budovy. Reprezentativní společné prostory jsou všechny klimatizovány.

Samotné kanceláře se nabízí k pronájmu především ve stavu „shell & core“ s tím, že si každý nájemce může dovybavit vnitřní prostory na míru dle svých potřeb a požadovaného standardu.

V rámci objektu jsou provedeny rozvody pro napojení na klimatizaci. Je to opět volba na každém nájemci, zdali bude chtít mít klimatizované kanceláře. Všechny kanceláře mají rozměrná otevíratelná okna. V nových budovách mají kanceláře připravený systém podlahových kanálů napojených do místnosti pro server. V rekonstruovaných objektech se dle požadavků nájemce nainstalují parapetní elektroinstalační kanály pro kabelové rozvody.

 

Do komplexu je zavedena telefonní přípojka ukončena účastnickým rozvaděčem v dostatečné kapacitě pro analogové i datové komunikace Euro ISDN a IP technologie, včetně přípojky optického kabelu. 
  

 

 Kontaktujte nás                                              

(i pro nezávazné prohlídky):                                             

 

Michaela Čarnecká

Mobile:+420 725 009 923      

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.