Citibank Europe plc, organizační složka

citibank.cz

 

RSJ a.s.

www.rsj.com

Společnost RSJ a.s. je plně licencovaným obchodníkem s cennými papíry se sídlem v Praze. Její hlavní činností je obhospodařování majetku, v jehož rámci se zaměřuje na obchodování s finančními deriváty na zahraničních trzích. Zde působí zejména jako takzvaný tvůrce trhu, tzv. market maker, který ostatním účastníkům burzy usnadňuje obchodování

Openmatics

openmatics.com

Openmatics s.r.o., dceřiná společnost firmy ZF Friedrichshafen AG, se zabývá vývojem vlastního telematického systému pro automobilový průmysl a logistiku. Náš systém je tvořen softwarovými aplikacemi, palubní jednotkou ve vozidle a portálem pro zobrazení dat. Platforma Openmatics je otevřená, nezávislá na výrobcích vozidel a snadno rozšiřitelná třetími stranami díky dostupnému SDK (vývojového kitu). Náš produkt se neustále vyvíjí a rozšiřuje, stejně jako náš tým. Openmatics je možné použít v autobusech a nákladních vozidlech všech druhů.

ABB s.r.o.

abb.cz

K významným dlouhodobým nájemcům v Avalonu patří také společnost ABB s.r.o. Tato společnost je přední světovou firmou poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. V České republice působí společnost ABB s.r.o. od roku 1970.

Advantage Consulting s.r.o.

www.advantage-consulting.cz

Advantage Consulting, s.r.o. leader mezi personálními agenturami v oblasti Recruitmentu. Působí po celé ČR již od roku 2002, regionální pobočky jsou v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem a Hradci Králové. Zajišťuje komplexní služby v oblasti lidských zdrojů, zprostředkovává zaměstnance na pracovní pozice ve středním a top managementu, odborníky a oborové specialisty. Inzeruje přes 1 200 pracovních pozic na www.acjobs.cz, které se denně aktualizují.

Swiss Life Select Česká republika

swisslifeselect.cz

Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou působící v oblasti správy privátních i korportáních financí, řízení rizik a zajištění penze. Společnost s více jak stopadesátietou historií. Swiss Life spravuje aktiva v hodnotě 3,5 bilionu korun, s ročním obratem okolo 400 miliard korun. Skupina zaměstnává přes 7 000 osob a více než 4 600 profesionálních finančních poradců. Akcie Swiss Life jsou obchodovány na burze v Curychu, a jsou rovněž zařazeny do hlavního indexu SLI (Swiss Leader Index), který zahrnuje 30 největších společností obchodovaných na burzách ve Švýcarsku.

Díky nezávislosti nejsme nuceni preferovat žádné finanční produkty. Naším úkolem je perfektní orientace na trhu. Jelikož poskytujeme nezávislé a celistvé poradenství, jsme přesvědčeni, že našimi poradenskými službami a následnou péčí o klienty, jsme nejlépe vybaveni k tomu, abychom plnili požadavky klientů na finanční jistotu a ekonomickou svobodu. Telefonické spojení na poradenské centrum Swiss Life Select Česká republika je +420 725 587 715.

Hay Management International

haygroup.com

V Avalonu jsme novým nájemcem od 30. května 2008 a sídlíme ve druhém nadzemním podlaží. Zabýváme se vzdělávací činností v oblasti managementu, obchodu a výroby, zprostředkovatelskou činností v oblasti obchodu a služeb, průzkumem trhu i personálním poradenstvím. Našimi klienty jsou lidé nejen ze soukromého, ale i veřejné a neziskové sektoru napříč všemi významnějšími průmyslovými odvětvími.

HDS Retail Czech Republic a.s.

hds.cz

Naše společnost se zabývá rozvojem maloobchodních konceptů a distribucí tištěných médií v rámci sítě maloobchodních prodejen mezinárodních konceptů RELAY, RELAY Services, Inmedio a novinových stánků v obchodních ulicích a městských centrech. Jako člen skupiny Lagardere Services využívá naše společnost mezinárodní know-how získané dlouholetým působením v maloobchodě a z výzkumů cílených na zvýšení kvality nabízených služeb a zlepšení efektivity prodeje. V naší prodejně Inmedio v Plzni najdete širokou nabídku domácího a zahraničního tisku. Dále pak tabákové výrobky a doplňky, stejně tak jako občerstvení, nápoje a cukrovinky. Sídlíme v přízemí Avalonu.

Konplan s.r.o.

konplan.cz

Od roku 2007 konstruujeme a plánujeme v Plzni. Pro naše zákazníky ze strojírenských, elektrotechnických a energetických oborů poskytujeme specializované služby a individuální řešení v následujících oblastech:

  • strojírenská konstrukce
  • elektroprojektování
  • IT projektové inženýrství a PLC programování

Zákazníkům zpracováváme rozmanitou škálu projektů, od snadných konstrukčních úkolů jako je tvorba 3D modelu dle obdržené výkresové dokumentace nebo vzorku výrobku až po zpracování náročných projektů od návrhu přes detailní konstrukci, elektroprojekci a PLC programování. Pro řešení takovýchto projektů tvoříme individuální týmy propojující jednotlivá oddělení.

Potřebujete podporu v některé z nabízených oblastí? Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kromberg & Schubert s.r.o.

kroschu.com

Firma Kromberg & Schubert je německá rodinná společnost s více než 100 letou tradicí ve vývoji a výrobě svazků elektrické instalace. V současné době se firma dále zabývá vývojem a výrobou vstříkovaných plastů, elektrických komponentů a mechatronikou. Dodává produkty největším evropským automobilovým výrobcům jako jsou VW, AUDI, Škoda, BMW, Mercedes a zaměstnává více jak 20 000 lidí po celém světě. V České republice začala společnost působit 1.4.2010 otevřením nového zákaznického centra v prostorách Avalon Business Centra. Telefonické spojení na pobočku v Plzni je +420 377 204 411.

Sony DADC

sonydadc.com

Sony DADC je jedním z největších dodavatelů kompletních služeb pro zábavní průmysl, vzdělávací sféru a průmysl informačních technologií. Společnost nabízí digitální řešení a výrobu optických médií, servis od přípravy a tisku grafických částí po balení a distribuci hotových disků.

Sony DADC Czech Republic,s.r.o. je součástí celosvětové korporace s 35 pobočkami ve světě. Na českém trhu působí od roku 2010 a od té doby neustále roste. Hlavní sídlo společnosti se nachází v logistickém parku u Štěnovic, kde je soustředěna kompletace disků, jejich balení a logistické služby. Od roku 2012 je česká pobočka také evropským centrem sdílených služeb pro oblast informačních technologií, financí, zákaznického servisu, plánování a nákupu se sídlem v Avalon Business Centru v Plzni.

OHL ŽS  a.s.

ohlzs.cz

OHL ŽS, a.s. je dynamická, multiprofesní firma s téměř šedesátiletou tradicí. Patří dlouhodobě mezi největší a nejvýznamnější stavební společnosti v České republice a je součástí mezinárodní španělské stavební a investiční Skupiny OHL. V roce 2008 dosáhly tržby OHL ŽS, a.s. podle mezinárodních účetních standardů 12,1 miliardy Kč, z toho tržby mimo Českou republiku tvořily téměř pětinu. Společnost působí například na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, Černé hoře, Bosně a Herzegovině a Ázerbájdžánu. V současnosti má OHL ŽS, a.s. dva oborové závody zaměřené na pozemní a dopravní stavitelství a její divize sídlí v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Chomutově a Českých Budějovicích. A právě divize České Budějovice se rozhodla využít moderní kancelářské prostory a snadnou dostupnost Business centra Avalon a umísit do něj svou plzeňskou kancelář.

PROVIDENT FINANCIAL s.r.o.

providentfinancial.cz

Společnost Provident Financial s.r.o. působí na českém trhu krátkodobých hotovostních půjček pro domácnosti již 10 let. Poskytuje půjčky za transparentních podmínek, bez skrytých poplatků a sankcí. V okamžiku uzavření smlouvy zná zákazník konečnou částku, kterou zaplatí. V České republice zajišťuje zázemí společnosti 650 zaměstnanců a na 3 300 obchodních zástupců. Provident Financial s.r.o. je dceřinnou společností britské skupiny IPF, která v současnosti působí v sedmi zemích světa: v Česku, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Rusku a v Mexiku. V nich prostřednictvím své sítě 28 000 obchodních zástupců poskytuje své služby 1,94 milionu zákazníků a zaměstnává na 5 000 lidí.

Sanaplasma

sanaplasma.cz

Sanaplasma je biofarmaceutická společnost, která se specializuje na odběry krevní plazmy. Na český trh vstoupila společnost v roce 2007 a v současné době má odběrná místa v osmi městech České republiky. Jako zatím poslední byla v květnu otevřena pobočka v Plzni, v prostorách Business Centra AVALON. Lidská krevní plazma je surovinou pro výrobu několika druhů životně důležitých léčiv, které slouží například pacientům s poruchami imunity, krevní srážlivosti nebo při léčbě různých vážných zranění. V Evropě je této suroviny dlouhodobý nedostatek. Společným cílem firmy Sanaplasma a zpracovatele plazmy Octapharma je zvýšit zásoby těchto léčiv v Česku i v Evropě.

Skřivánek s.r.o.

skrivanek.cz

Působíme na českém trhu kontinuálně od roku 1994. Více než desetiletí sbíráme zkušenosti, díky nimž jsme schopni zajistit nadstandardní jazykové služby. Jelikož působíme ve 13 zemích po celém světě, můžeme využívat vždy profesionální rodilé mluvčí. Jsme největší jazykovou agenturou v České republice. Naše pobočky najdete ve 23 městech na celém území ČR. V plzeňském Avalonu sídlíme od května 2007 v přízemí. Mezi naše dobré klienty v Plzni patří např. Plzeňský Prazdroj a.s., Škoda Power a.s., Škoda Holding a.s., Škoda Transportation a.s., Yazaki Wiring Technologies Czech s.r.o., Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o

Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad

rr-jihozapad.cz

Regionální operační program NUTS II Jihozápad je určen pro region soudržnosti Jihozápad sestávající z Jihočeského a Plzeňského kraje. Zaměřuje se na zlepšení dopravní dostupnosti a propojení regionu včetně modernizace prostředků veřejné dopravy, podporu rozvoje infrastruktury i služeb cestovního ruchu, přípravu menších podnikatelských ploch. Rovněž na zlepšování podmínek k životu v obcích a na venkově především prostřednictvím zkvalitnění vzdělávací, sociální a zdravotnické infrastruktury. O finanční podporu mohou na Úřadě Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad žádat kraje, obce, dobrovolné svazky obcí, organizace zřizované nebo zakládané kraji a obcemi, nestátní neziskové organizace (občanská sdružení, obecně prospěšné společnosti, církevní právnické osoby, nadace), malí a střední podnikatelé nebo zájmová sdružení právnických osob.

Regionální operační program NUTS II Jihozápad (ROP JZ) spadá mezi regionální operační programy v cíli Konvergence a je pro něj vyčleněno téměř 17 mld. Kč. Finanční prostředky budou rozděleny takto: cestovní ruch (20 %), stabilizace a rozvoj měst a obcí (33 %), dostupnost center (44 %) a technická pomoc (3 %). Všechny potřebné informace zájemci získají na telefonním čísle + 420 389 058 630. Vedoucí územního odbor implementace programu Plzeň sídlícího v Avalonu je ing. Magda Sýkorová.

 

 Kontaktujte nás                                              

(i pro nezávazné prohlídky):                                             

 

Michaela Čarnecká

Mobile:+420 725 009 923      

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.