Avalon Business Center se nachází pár metrů od Klatovské třídy, mezi ulicemi Husova a Poděbradova

Moderní kanceláře k okamžitému užívání

 OBĚ KANCELÁŘSKÉ JEDNOTKY BYLY ÚSPĚŠNĚ PRONAJATY. POKUD MÁTE ZÁJEM O PRONÁJEM ADMINISTRATIVNÍCH PROSTOR V AVALON BC, KONTAKTUJTE NÁS.

 Spráce Avalon Business Center nabízí k okamžitému užívání jednotku D/441 o velikosti 602 m2 a jednotku C/425 o velikosti 403 m2. Obě kanceláře jsou vybaveny klimatizací, slaboproudými rozvody, přístupovým systémem, zasedacími místnostmi, koberci, kuchyňkami a toaletami, kancelář D/441 má i sprchový kout. Ke kancelářím jsou k dispozici podzemní parkovací stání.

Nájemné za tyto vybavené kanceláře je 257,-Kč/m2/měsíc.

Bližší informace sdělí Aneta Vondrušková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 725 009 923.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALITY A NABÍDKY

Avalon Wellness

Nově otevřené Wellness centrum v rozšířilo relaxační možnosti v Avalon Business Centru. Vedle špičkově vybaveného Fitness nabízí Wellness centrum vířivé vany, saunu, páru a infrasaunu. Současně je k dispozici privátní zóna s vlastní vířivkou a prosklenou saunou až pro čtyři osoby – ideální volba pro odpočinek v soukromí až do pozdních večerních hodin. Více informací o provozu naleznete zde

Jednací místnost k pronájmu

Vybavení jednací místnosti:

Velký stůl, židle pro 16 osob

Lednička

Flipchart

Wi-fi připojení

Promítací plátno

AVALON FITNESS - OTEVŘENO

V Avalon Fitness se připravuje pro širokou veřejnost i profesionální sportovce nejmodernější vybavení a služby v Plzni, ať už jde o stále populárnější indoor cycling anebo aerobiková cvičení.

Více

MODERNÍ KANCELÁŘE K OKAMŽITÉMU UŽÍVÁNÍ

 

Spráce Avalon Business Center nabízí k okamžitému užívání jednotku D/441 o velikosti 602 m2 a jednotku C/425 o velikosti 403 m2.

Více

 

 

 Kontaktujte nás                                              

(i pro nezávazné prohlídky):                                             

 

Michaela Čarnecká

Mobile:+420 725 009 923      

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.